autoryzowany przedstawiciel INDECO SA

O firmie

   

   nazywam się Rafał Grochowski. produkcją mebli na zamówienie zajmuję się od 1996 r. , czyli już ponad 20 lat. w tym czasie zdobyłem praktyczne umiejętności z zakresu wykonania każdego rodzaju mebli oraz nabyłem wiedzę teoretyczną o stosowanych materiałach i możliwościach ich połączenia w niepowtarzalny i trwały wyrób jakim jest mebel. cześć tego okresu mojego życia i pasji pragnę zaprezentować na niniejszych stronach. szczycę się też tym, że prace tu publikowane są moim osobistym dziełem i za każdą fotografią stoi kawałek historii, często też niełatwej, gdyż praca w usługach to ciężki kawałek przysłowiowego chleba, ale efekt finalny oraz zadowolenie moich klientów dawały mi też wielką satysfakcję i siły do realizacji następnych wyzwań. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, a decydując się na współpracę z moją firmą zyskujecie Państwo pewność, że otrzymacie produkt najwyższej jakości, wykonany jak to się mówi : "jak dla siebie". ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY !

Etapy realizacji zamówienia

 

1. Kontakt, projekt, zamówienie.

 

współpracę zaczynam od umówienia się na pomiar najczęściej w miejscu montażu przyszłego mebla (jeśli chcecie Państwo wpierw przyjechać do mnie na warsztat, to też serdecznie zapraszam, choć wcześniej proszę o telefon), gdyż tu najlepiej mogę podpowiedzieć technologię, przedstawić pasującą ofertę materiałową i ocenić zakres prac stolarskich, a często też uzgodnić rozwiązania z innymi branżami (np. instalatorzy elektryczni, hydraulicy,glazurnicy,itd). Takie spotkanie zajmuje z reguły 1 - 2 godziny, jest niezobowiązujące i zazwyczaj bezpłatne. Po zmierzeniu pomieszczenia i prezentacji materiałów, szkicuję meble i wyliczam wartość zamówienia. Jeśli Państwo akceptujecie warunki zamówienia podpisujemy umowę(zawiera ona opis lub szkic mebla, stosowane materiały, niezmienną wartość zamówienia oraz terminy realizacji). Jeśli natomiast mebel jest skomplikowany, chcecie Państwo zobaczyć go w interakcji z resztą wnętrza, to można zamówić projekt komputerowy z wizualizacją 3D, którą wykonam najczęściej w ciągu paru dni sam lub zamówię u współpracującego z moją firmą architekta wnętrz. Cenę za tą usługę za każdym razem określam indywidualnie (od klikudziesięciu do kilkuset złotych) przy czym jeśli dochodzi do realizacji zamówienia na meble, to pieniądze za projekt są Państwu zwracane.

2. Terminy, realizacja, rozliczenia.

terminy wykonania zamówionych mebli określa zamówienie, ale z reguły wynoszą one od kilku tygodni w przypadku szaf, do 2 miesięcy w przypadku skomplikowanych kuchni. Sam montaż mebli u Państwa trwa w zależności od trudności, od dnia do tygodnia, jeśli trzeba coś dorabiać, albo pasować elementy do pomieszczenia. Przy podpisaniu zamówienia pobieram zadatek w wysokości 1/3 wartości zamówienia, a resztę rozliczam po zamontowaniu mebli i odbiorze ilościowym i jakościowym przez Klienta. W ofercie mam też sprzedaż ratalną prowadzoną we współpracy z BGŻ BNP PARIBAS, który ma jedną z lepszych ofert na rynku (minimum formalności, decyzja w 10 min., bez zaświadczeń - na dowód osobisty do 16 tys., okres kredytowania do 60 miesięcy !).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poniżej przykładowe wizualizacje mebli kuchennych

© 2016 by Pracownia Mebli - wszelkie prawa zastrzeżone

Pracownia Mebli   tel. 600 810 597